top of page
המהפכה הבאה - סאפ מתנפח

המאמר סוקר את המוצרים הבאים: סאפ מתנפח, יתרונות חסרונות, איך בוחרים ועוד..

רד, סאפ רד, רד פאדל, סאפ מתנפח, סאפים מתנפחים, סאפים, סאפ, גלשני חתירה, גלשן חתירה
מבנה סאפ רד, מבנה סאפים רד, סאפים מתנפחים, סאפ מתנפח, גלישה, גלשני חתירה, סאפ, סאפים
מבנה סאפ רד, מבנה סאפים רד, סאפים מתנפחים, סאפ מתנפח, גלישה, גלשני חתירה, סאפ, סאפים
סאפים של רד, סאפים, סאפ, רד פאדל, סאפ רד, סאפ מתנפח, סאפים מתנפחים, גלשני חתירה, משוט לסאפ, משוטים לסאפ

סאפ מתנפח- מהות, שימוש, יתרונות

 

ענף גלשני החתירה (SUP- STAND UP PADDLE BOARD)  נחשב היום כאחד מענפי הפנאי המתפתחים באופן המהיר ביותר בארץ בעולם. ישנן סיבות רבות להתפחות המהירה אך העיקרית מבינהן נעוצה בעובדה כי ענף זה אינו דורש ציוד רב על מנת להתחיל וכי החתירה בסאפ הינה פעילות בה כל אדם יכול לקחת חלק בלי קשר לגיל או יכולת. כאשר בוחרים סאפ ישנן שתי אפשרויות בסיסיות- סאפ מתנפח או סאפ קשיח.

 

 

מה הם היתרונות של הסאפ המתנפח?

 

  • הסאפ המתנפח הפך פופולרי כל כך בגלל שהוא נוח וקל להובלה. שלא כמו העמית הנוקשה שלו, הסאפ המתנפח יכול להתאים בקלות לתרמיל ובכך מקל מאוד את נשיאתו ביום יום, את אחסונו ואת לקיחתו להפלגות או דרך שדה תעופה. בין אם אתה גר בבניין קומות צפוף או בבית פרטי עם חצר, בין אם אתה נוסע ברכב קטן או בטנדר ענק עם נגרר, עם הסאפ המתנפח כל אחד יכול להנות מנפלאות הים, בקלות בידידיות וללא בעיות אחסון והובלה.

 

 

  • יתרון חשוב נוסף של SUP מתנפח הוא עמידותו. זה הוכח נכון במיוחד בנהרות ואגמים רדודים או באזורי גלישה מסולעים. כאשר סאפ מתנפח פוגע בסלע סביר להניח שהוא ידלג מעל ללא קושי. כאשר סאפ קשיח יפגע בסלע זה יכול להסתיים בפיצוץ מסיבי של תחתית הגלשן.

 

 

אז איך בוחרים גלשן סאפ מתנפח?

 

איכות החומרים ולחץ אוויר-

ההבדלים באיכות החומרים בין החברות השונות הם רבים ובכך מעניקים חווית גלישה שונה לחלוטין בין גלשן מתנפח אחד למישנהו. בעוד גלשן מתנפח העשוי מחומרים ירודים ייתן לעיתים הרגשה של מזרן ים, סאפ מתנפח איכותי יאפשר לחץ אוויר מקסימלי ובכך יעניק חווית גלישה שלא נופלת מאף סאפ קשיח. הסאפים המתנפחים האיכותיים מתחרים בארץ ובעולם באותם קטגוריות יחד עם הגלשנים הקשיחים ומראים ביצועים אשר לא נופלים במאום. איכות החומר ממנו עשוי הסאפ תשפיע גם על עמידותו בפני תנאי גלישה ותנאי אקלים שונים ובכך תשפיע על אורך חייו.

 

 

מידת הגלשן-

המידה בה תבחרו מורכבת משני קריטריונים עיקריים: מטרת השימוש בגלשן ומידת הניסיון של החותר. לדוגמא לשיפור הניווט בגלישה חפשו גלשן צר, הוא יעזור לכם בניווט בין הסלעים ופניות חדות.  לעומת זאת גלשן רחב יעניק יציבות. לרב גלשנים גדולים נותנים מענה למגוון רחב של גולשים. בהנחה ותרצו שאנשים נוספים יהנו מהגלשן שלכם, לכו על אורך, רוחב ועובי מקסימליים. רוב הגלשנים בשוק רושמים את התאמת הגלשן למשקל הגולש, בצורה זו יהיה לכם קל לבדוק את התאמת הגלשן למטרותיכם.

 

 

ציוד נלווה-

אחד הייתרונות הבולטים של הסאפ המתנפח הוא יכולת ההובלה והנשיאה הקלה. גם בציוד הנלווה  יש מספר מאפיינים  התומכים ביכולת זאת כמו: משוטים מתקפלים, תיקים נוחים לנשיאה, משאבות קלות לניפוח ועוד... שימו לב למאפיינים אלו שאתם קונים גלשן סאפ מתנפח ובעזרתם תעשו את הבחירה הנכונה.

 

 

 

RED PADDLE- החברה המובילה בעולם בגלשנים מתנפחים!!!

מי אנחנו? רד פאדל מייצרים סאפים מתנפחים מאז 2008 וזה כל מה שאנו עושים. ההתמקדות בעולם המתנפחים מאפשרת לנו להסתכל על תחום זה מנקודת מבט ייחודית והיא מאפשרת לכם להיות בעלים של מוצר שנועד באופן מוחלט לתת לכם את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

ברד מאמינים כי לגלוש על סאפ מתנפח לא אומר שאתם צריכים להתפשר על ביצועים, מראה או איכות. אנו מאמינים כי הניסיון שאתם מקבלים כשאתם משתמשים באחד הסאפים שלנו הוא אותנטי ואינו מהווה תחליף באיכות נמוכה לדבר האמיתי. סאפ מתנפח מציע נוחות אולטימטיבית אך אין זה בא על חשבון ביצועים.

מאז ומתמיד האמנו שעיצוב הסאפים שלנו זה הרבה מעבר למראה, זה כל החוויה: אחסון, הובלה , ניפוח, כמו גם הביצועים במים . עיצוב הסאפ הוא רק חלק מהתהליך. מגוון 2022 הוא ללא ספק הטוב ביותר עד כה. הסאפים מרגישים טוב יותר מאי פעם, קלים יותר לנשיאה ושימוש ועם מבחר שיתאים בדיוק לכם. אנחנו לא יכולים לחכות כדי לחלוק אותו איתכם.

 

 

אז למה דווקא RED? אנו מוכיחים פעם אחר פעם שגלשן מתנפח הוא אינו פשרה מול גלשנים אחרים, על ידי הקפדה על איכות ללא פשרות והישגים מרשימים בתחרויות בין לאומיות! הסאפים של רד מיוצרים בתהליך דחיסת האוויר TECAIR המיוחד שהופך את הגלשן לקשיח יותר, עמיד יותר ויציב יותר! גלשני רד קיבלו חיזוק נוסף במסילות הגלשן על ידי הכנסת שחיפים בכיסים ייעודיים בדפנות הגלשן, התוצאה היא גלשן מחוזק ששומר על צורתו במים!


כמובן, אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים ליצור קשר..

bottom of page